Yeni Kayıt         Sifremi Unuttum!
Erzurum'un Dünyadaki Sesi - Anasayfa
 
Yazı Boyutu : 12 punto14 punto16 punto18 punto

Demet'in kına gecesi

Demet'in kına gecesi 20 Ocak 2010 17:18
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün kına gecesi yaptı.


22 Ocak'ta Esma Sultan Yalsında gerçekleşecek olan tören ile dünya evine girmeye hazırlanan ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün kına gecesi yaptı. Kına gecesi için Nişantaşı'nda bulunan Al Jamal isimli gece kulübülü tercih eden Akalın'ın kına gecesine Hande Yener, Ayşe Özyılmazel gibi birçok ünlü isim geceye akın etti. Kına gecesine 2 ay önceden hazırlık yapmaya başlayan Akalın, akıllardan silinmeyecek bir gece düzenledi.
Kına töreni esnasında 'Yüksek yüksek tepelere' isimli şarkını söylenmesiyle birlikte göz yaşlarına hakim olamayan Demet Akalın, daha sonra bol bol dans ederek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Kayınvaldesinin 2 adet beşibiryerde taktığıda öğrenilen bilgilerin arasında yer alırken Demet Akalın kısa bir basın açıklamasıda yapmayı ihmal etmedi. Kına gecesi için geceli gündüzlü hazırlık yaptığını belirten Akalın, düğün içinde bir tek Bengü'ye davetiye yollamadığını belirttti. Düğün arabasının eski model bir Chevrolet, olucağınında altını çizel Akalın, ' Düğün arabasının üstünde gelinlikli bir oyuncak bebek olucak. Şimdiden beni çok heycan sardı. Ogünü sabırsızlıkla bekliyorum. Akıllardan silinemiyecek bir gece olacak' dedi.
Demet Akalın
Kısa bir süre önce barıştığı ve neredeyse her gününü Demet Akalın ile birlikte geçiren Hande Yener'in de elinin içine sevgilisi Kadir Doğulu'nun baş harfi 'K'yi kına ile yazdırmasıda gecede dikkat çeken olaylar arasında yer aldı.

Kına gecesinde notlar
Demet akalın sultan odasını kapatıp iki ailenin fertlerine kına gecesi düzenledi. Arap usulü hazırlanan kına gecesinde Demet Akalın'a kaftan giydirildi. Arap çöllerinde çadırlarda yapılan bedewi kına gecesi kutlamasının aynısı düzenlendi. Özel kına torbaları hazırlandı. Alişan gelinin kınası yakılırken yüksek yüksek tepeleri masa üstüne çıkarak okudu. Gecenin başında duvağını Yıldız Tilbe elleriyle Akalın'a taktı. Al jamal oryantelleri ve zenneler sahnede göbek attı. Demet akalın hande yener düeti ayakta alkışlandı. Hande mikrofonu alıp Demet'le masa üstüne çıkarak muhteşem bir show sergilediler. Demet akalın kaynanası ile karşılıklı göbek atarak "kaynana ne yaptın bize" isimli roman havası oynadılar.


<< Önceki || Sonraki >>

Yorum Ekle
Başlık:
Metin:
*Üye girişi yapılmadığından yorumlarınız "Misafir" rumuzu ile yayınlanır. Ücretsiz Üyelik için tıklayınız.
Tavsiye Et
Sayin okucuyumuz bu haberi istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
*Kime:
*Kimden:
*Kisa Mesaj :
 
* İlgili yerleri boş bırakmayınız!
Yorum Yap
Tavsiye Et
Yazdır
Kaydet
Yorumlar ( 0 / 0 )
Diğer Haberleri :
<<
>>
Okunan:
Hafta / Bu Ay /
Dünden Kalanlar

İlgili Haber
» Sitene Ekle  » Anasayfa Yap  » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
©2007 Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.