Yeni Kayıt         Sifremi Unuttum!
Erzurum'un Dünyadaki Sesi - Anasayfa
 
Yazı Boyutu : 12 punto14 punto16 punto18 punto

Oltu AK Parti adayları el el

Oltu AK Parti adayları el el 03 Kasim 2013 13:17
AK Parti Oltu İlçe Teşkilatı belediye başkanı aday adaylarını tanıtım programı düzenledi.


Erzurum Güncel- Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım programında Ak Parti Oltu İlçe Başkanlığı, partilerine resmi başvuruda bulunan aday adaylarını teşkilat üyelerine tanıttı.
AK Parti’den Oltu Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaat eden 9 aday adayından 7’sinin katıldığı tanıtım programında aday adayları teşkilat üyelerine kendilerini tanıtma fırsatı buldu.
Müracaat sırasına göre tek tek söz alan aday adayları, teşkilat üyelerine özgeçmişlerini anlatırken birlik mesajı vermeyi de ihmal etmediler.
AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi İsa Kaya’nın sunumunu üstlendiği tanıtım programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Divan teşekkülünün ardından kürsüye gelen Ak Parti Oltu İlçe Başkanı Fuat Demir, programı düzenlemekteki amaçlarını anlatan bir konuşma yaparken aday adaylarına partilerine gösterdikleri teveccühten ötürü teşekkür etti. Başkan Demir, aday adaylarına süreç boyunca partilerini zor durumda bırakacak söylem ve eylemlerden uzak durmaları hususunda uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi.
Gerek aday adaylığı sürecinde gerekse aday belirlendikten sonra birlik ve beraberliklerini sürdürmelerinin önemine dikkati çeken Fuat Demir, “Her türlü dedikodu ve iftiradan uzak, partimize yakışır bir duruş içerisinde bu yarışı sonuna kadar götürmeliyiz. Partimiz, bu seçimlerden de ilçemizde yüzünün akıyla çıkacaktır. Bunun için hepimiz üzerimize düşeni layıkıyla yapmak zorundayız.” dedi.
Daha sonra Divan Başkanı Bayram Kurt, müracaat sırasına göre; Sıtkı Toksoy, Mehmet Gökçe, Kuddusi Aykut, Celal Çelebi, Mehmet Ulvi Öztaş, Harun Şahin, Kürşad Şahin, Nuri Alkan ve İbrahim Ziyrek’i tanıtımlarını yapmak üzere tek tek kürsüye davet etti.
Aday adaylarından Mehmet Gökçe ve Kuddusi Aykut programa katılmazken diğer aday adayları alınan karar gereğince projelerine değinmeden kısaca özgeçmişlerini salondakilerle paylaştı.
İlk müracaatı yapmasına rağmen en son söz alan Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek’in de konuşmasının ardından aday adayları teşkilat mensuplarıyla birlikte fotoğraf çektirdi.


<< Önceki || Sonraki >>

Yorum Ekle
Başlık:
Metin:
*Üye girişi yapılmadığından yorumlarınız "Misafir" rumuzu ile yayınlanır. Ücretsiz Üyelik için tıklayınız.
Tavsiye Et
Sayin okucuyumuz bu haberi istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
*Kime:
*Kimden:
*Kisa Mesaj :
 
* İlgili yerleri boş bırakmayınız!
Yorum Yap
Tavsiye Et
Yazdır
Kaydet
Yorumlar ( 0 / 0 )
Diğer Siyaset Haberleri :
<<
>>
Okunan:
Hafta / Bu Ay /
Dünden Kalanlar

İlgili Haber
» Sitene Ekle  » Anasayfa Yap  » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
©2007 Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.